"Podijeli se, pokreni se"
Grad Jastrebarsko u suradnji s Turističkom zajednicom grada Jastrebarskog u sklopu Europskog tjedna mobilnosti su osmislili edukativne informacijske table.
Danas, 18. rujna su postavljene table na frekvetne lokacije, na tablama su postavljene motivacijske poruke. Njihov cilj je potaknuti javnu svijest i aktivirati građane protiv zagađenja okoliša uzrokovanog povećanjem motoriziranog prometa u urbanim sredinama, a samim time i poboljšati kvalitetu života svih nas.
Na tablama su prikazane lokacije za koje smatramo da su na idealne ture za šetnju. Na glavnom gradskom Trgu postavljen je putokaz s najčešćim lokacijama na koje se građanstvo najviše upućuje automobilima. Možete vidjeti na tablama potrebnu metražu od trenutne lokacije do ponuđenih lokacija, potrebno vrijeme za prevaljivanje tog puta kao i kalorije koje će biti utrošene tom šetnjom.
Pozivamo sve naše sugrađene da se upute na glavni gradski Trg.
Parkirajte svoje automobile, odaberite ponuđene lokacije te pješice obavljajte svoje svakodnevne obveze, uz šetnju će te otkrivati nove table s zanimljivim motivacijskim porukama i novim lokacijama za šetnju.