Jaskanski KUD umirovljenika svečano je proslavio punih 30 godina koje su obilježila brojna druženja, prijateljstva i ponajprije, pjesma.
Na koncertu u Glazbenoj školi predstavili su samo dio svog repertoara koji su vrijedno uvježbali pod vodstvom Manuele Budišćak.
Predsjednik Ivan Smolčić zahvalio je svima koji su pomogli da se ova proslava održi, ali i svima onima koji ih prate posljednja tri desetljeća. Posebno je emotivno zahvalio bivšem ravnatelju Glazbene škole Dragutinu Fabijaniću koji im je pružio podršku i prostor za vježbanje u najtežim trenucima.
O radu KUD-a više je rekla tajnica Ljubica Marković, a bilo je tu raznih nastupa, gostovanja i koncerata.
Glazbeni dio razveselio je sve prisutne, a najveseliji je svakako bio dio u kojem su se pridružili tamburaši, Stipe Bučar, Jadranko Budišćak, Damir Petrinac, Domagoj Orlić i Mladen Horvatinec.
Na samom kraju, posebne su zahvalnice uručene obiteljima preminulih članova i suradnika, Cene Majcunić i Zvonimira Bajde koji će i na ovaj način ostati zapamćeni.
Nazad